VPN

VPN від OknaPlastic — це швидке підключення, простота використання та жодних турбот.

VPN сьогодні більш популярний, ніж будь-коли. Він забезпечує новий рівень безпеки та конфіденційності в Інтернеті, якому можна довіряти.

Це ключовий інструмент, який слід використовувати, коли ви виходите в Інтернет з публічного місця, наприклад, кафе, вестибюль готелю або будь-яке інше місце, де є доступ до безкоштовного загальнодоступного Wi-Fi.

VPN ONE

53 локації по всьому світу

Необмежене завантаження

10 підключень на 1 аккаунт

Openvpn UDP/TCP, IKEv2, L2TP/IPsec, PPTP

P2P дозволено

Немає логів

168.80 грн/місяць

Легка установка та допомога в налаштуванні

Цілодобова допомога технічної підтримки

Гарантія повернення коштів протягом 30 днів, якщо Вам не підійшла послуга

КРАЇНИ, ДОСТУПНІ ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Наш VPN пропонує перелік найпопулярніших країн - 53 локації по всьому світу:

Австралія, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Гонконг, Греція, Індія, Іспанія, Канада, Нідерланди, Польща, Росія, Сінгапур, Словенія, США, Тайланд, Туреччина, Україна, Філіпіна, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція, Південна Африка, Японія та інші.

Додаткова інформація

Що таке VPN?

X

VPN (або віртуальна приватна мережа) – це технологія, яка дозволяє створювати безпечне мережеве з єднання під час використання загальнодоступної мережі. Якщо Ви увійшли до Інтернету через VPN, сторонні не зможуть перехопити Ваш логін/пароль. VPS сервер із вбудованим VPN дозволить Вам відразу приступити до роботи, без додаткових витрат часу та сил.

На яких пристроях працює VPN?

X

Ми пропонуємо завантажити програму на всі популярні пристрої. Ви можете завантажити її на Windows, Mac, iOS, Android Phone & TV та Amazon Firestick. VPN працює на всіх типах пристроїв – ПК, ноутбук, смартфон або планшет.

Як підключити VPN?

X

В нас все просто. Вам потрібно лише зайти до особистого кабінету та замовити послугу. Вам на пошту прийде Ваш логін, пароль на VPN та посилання на завантаження безкоштовної програми. Завантажуємо потрібну програму за посиланням із повідомлення, вводимо логін та пароль, і вибираємо бажану країну. Тепер Ви готові розпочати роботу.

Чому не варто вибирати безкоштовний VPN?

X

Безкоштовний VPN не забезпечує конфіденційності користувача. Такий варіант може призвести до витоку інформації про дії користувача у мережі. Є ймовірність, що безкоштовні VPN будуть збирати та продавати Ваші дані про використання Інтернету. Крім цього, при завантаженні безкоштовних VPN програм Ви можете завантажити таку програму з набором реклами або вірусом, який зашкодить данним.

Чому може бути низька швидкість?

X

Це може статися з різних причин. Спробуйте змінити порт/протокол у програмному забезпеченні або спробувати підключитися до іншого сервера, розташованого ближче до Вашого місцезнаходження.

Скільки з єднань може мати одне імя користувача VPN?

X

Одне ім'я користувача vpn може мати 10 підключень одночасно на будь-якому пристрої.